Léčba inkontinence, zácpy, pánevního dna

Inkontinencí u nás trpí každá třetí žena a každý šestý muž ve věku nad 45 let. O tomto velmi závažném problému si se sousedkou nepromluvíte, protože inkontinence stolice a chronická zácpa jsou u nás stále tabu. Vznikají zpravidla následkem ochabnutí svalů pánve po porodu, vlivem dlouhotrvajících nemocí a hormonálních poruch. Náprava je možná, ale dosud byla obtížná: gymnastika svalů, o kterých ani nevíte, že existují.

Můžeme zaručit, že Vám ošetření pomůže?
Toto je nejčastější dotaz, který nám tazatelé posílají. Je na něj velmi přímočará odpověď. Zdraví není televizor, bez opravdu detailního klinického vyšetření vašeho onemocnění vám léčebný úspěch nemůže zaručit naprosto nikdo. Četné studie účinnost metody dokládají statisticky. Zjednodušeně je možno říci, že pracoviště na území České republiky vykazují účinnost kolem 72% a jsou tak 4% nad německým a švýcarským průměrem.

Historie a současnost léčby inkontinence a obstipace

Časté bylo také zavádění análních a vaginálních elektrosond metodou TENS. Pomáhalo jen z části a mezi pacientkami bylo krajně neoblíbené. V posledních letech k nám švýcarská společnost Medistellar dodala přístroj Biocon 2000, který dokáže uvedené problémy důkladně vyřešit jinak, neurologickou cestou. Oficiální název metody je RPMS, tedy Repetitivní Periferní Magnetická Stimulace. Je to vlastně neurotréning obtížně trénovatelných svalů. Ošetření nepotřebuje elektrody, je bezkontaktní a citelně zpevní vnitřní pánevní svaly. Právě ty, které jsou tak obtížně trénovatelné. Vynikající účinnost je způsobena tím, že příkazy svalům jsou dodávány přirozeným způsobem, tedy mozkem pacienta, sedícího v křesle.
Na rozdíl od všech ostatních metod jsou tak svaly vytíženy vždy optimálně a proto nedochází k jejich přetížení. BIOCON 2000 pomáhá u všech forem inkontinence, při chronických bolestech pánevního dna, při jeho regeneraci po porodu, při orgastických poruchách u žen i u erektilních poruch mužů. Ošetření je bezbolestné a bezpečné. Pacient má výrazný, příjemný pocit důkladné masáže svalů. Protože BIOCON 2000 působí přes šatstvo, není nutno se svlékat. RPMS je tak první ošetření tohoto druhu, které je možné absolvovat v příjemné atmosféře a zcela bez ostychu.
Ceny ošetření mírně kolísají podle diagnózy, obvyklá cena je 400 Kč za jedno sezení.

Výhody systému BIOCON-2000W

  • působí přes šatstvo, není nutno svlékat
  • žádné vaginální či anální elektrody
  • výrazný, příjemný pocit
  • vynikající účinnost
  • 2 - 3 x týdně 20 minut
  • 10 až 15 ošetření
  • bez kontaktu
  • bez ostychu
  • bez námahy

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.