Laserové odstranění znamének

Využíváme erbiový nebo CO2 laser firem Fotona a Quanta System. Ošetření  laserem, který je k pokožce velmi šetrný, provádíme počítačem řízenou vaporizaci – odpaření jednotlivých vrstviček pokožky v tisícinách milimetru. Tímto způsobem lze odstranit libovolnou nezhoubnou kožní nerovnost, jako např. bradavice, znaménka, fibromy, sluneční skvrny atd. Výhodou tohoto ošetření je, že nezanechává klasickou jizvu, jako po operačním odstranění.
Před odstraněním některých typů znamének vyžadujeme posouzení dermatologem. Vlastní zákrok provádíme většinou po místním znecitlivění. Ranka po výkonu může lehce krvácet, ale její výhodou je, že ji není nutno zašívat. V oblasti obličeje není nutné ani krytí obvazem. Ranka se hojí do 14 dní. Během této doby není pacient nijak omezen ve svých činnostech kromě slunění ošetřené oblasti.
Po výkonech v obličeji nebo místech přímo vystavených slunci doporučujeme místo ošetření ošetřovat krémem s faktorem 50+. V rizikových oblastech doporučujeme používání silikového gelu.

Jizvy

Na našem pracovišti se zabýváme i řešením jizev a jizevnatých stavů obecně po úrazech, operacích, popáleninách atd. V jejich léčbě používáme různé kombinace našich laserových i nelaserových systémů, tak abychom dosáhli co nejlepší funkce i vzhledu jizev.
Léčba jizev je vždy dlouhodobý proces a čím dříve po úrazu či operaci pacient přijde k ošetření, tím jsou výsledky lepší. Důležité je také vědět, že jizva nelze zcela odstranit, jen korigovat.

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.