Odstranění tetování

V laserovém centrum naší kliniky pracujeme s nejvýkonnějším laserem firmy Quanta System Ultralight. Je to kombinace tří laserů Q-spínaného NdYAG laseru, doublefrekvenčního KTP Nd:YAG laseru a Nd:YAG laseru.
Tento přístroj umožňuje klientům zbavit se nechtěné tetováže, pigmentací a žilek s vynikajícími klinickými výsledky. ULTRALIGHT zvládne bezpečné a efektivní odstranění nejhlubších a nejvíce komplikovaných tetování. Absorpce vysokovýkonných nanosekundových laserových pulsů v kůži rozbíjí tetovací pigment na velmi malé částice, které jsou lépe a rychleji vstřebávány imunitním systémem.
JAKÁ JE ÚČINNOST LASERU?
Hluboký průnik laserového paprsku do kůže zabezpečuje, že i dokonce nejhlubší profesionální tetování může být odstraněno. Jeho nízká absorpce v okolních tkáních podstatně snižuje riziko nežádoucích vedlejších účinků jako je hypopigmentace a jiné změny na kůži po laserovém zákroku. V případě tetováží je ovšem nutné počítat s podstatně vyšším počtem zákroků – cca. kolem šesti až sedmi ošetření, někdy i více v rozmezí šesti týdnů.
Nd:YAG lasery mohou efektivně a bezpečně léčit také široké spektrum pigmentových projevů jako solární skvrny, melasma. Současně díky kombinaci několika laserů v jednom přístroji lze odstranit i nežádoucí žilky, které odolávají jiným laserovým vlnovým délkám. 

JAKÝ JE POSTUP PŘED SAMOTNÝM OŠETŘENÍM?
Lékař s Vámi probere možnosti laserového odstranění tetování.
Zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu.
Nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.
Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.
 
BUDU SCHOPEN/SCHOPNA PRÁCE A BĚŽNÝCH ČINNOSTÍ?
Zákrok se provádí ambulantně a nevyřadí klienta z běžného života.
Ve většině případů není nutné používat znecitlivění. Při ošetření je pociťován mírně “palčivý” pocit. Na vyžádání, nebo u větších rozsahů je samozřejmě možné aplikovat znecitlivující krém. Rekonvalescence se vztahuje k typu zákroku a použité energii a je velmi individuální. Výsledek léčby lze hodnotit v odstupu čtyř až šesti týdnů. Obvykle je potřeba vyšší počet ošetření, i 5× a více, asi po 4 – 6 týdnech. Bezprostředně po ošetření laserem je nutné se vyvarovat intenzivního slunění a používat vysoké ochranné faktory 40 – 50. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti vám sdělí lékař.
 

Srovnání stavu před a po zákroku

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.