Laserové a RF vyhlazení vrásek

Vyhlazení vrásek a jizev po akné radiofrekvencí eMatrix

Systém eMatrix je unikátním zařízením, které pomocí sublativní radiofrekvenční terapie potlačuje a léčí projevy stárnutí kůže. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti, od světlé až po vyloženě tmavou. V tomto má výhodu oproti laserové terapii, kterou nelze použít u opálené pleti.
Díky možnosti nastavení hloubky a intenzity účinku se ošetření sublativní rejuvenací nedá srovnat s jiným ošetřením. Je mnohem všestrannější. Umožňuje nejen celkové neinvazivní vypnutí pleti, ale je vhodné k vyrovnání jizviček po akné, pigmentací a dokonce starých strijí.
Při prohřátí pleti je tato po ošetření červená, ale toto zarudnutí do 48 hodin vymizí. Pokud jsou parametry přístroje nastaveny na maximální úroveň, je ošetření srovnatelné s laserovým ošetřením, ale s rychlejší dobou hojení. Po takovém ošetření zůstávají po ošetření na kůži stroupky velikosti špendlíkové hlavičky, které se během několika dní vyloupou. Zpravidla jsou potřebná 2 ošetření v rozmezí 4 – 6 týdnů, vše však závisí na rozsahu poškození pleti.
Oproti laserovému ošetření má ošetření pomocí eMatrix výhodu také v tom, že následující den lze použít k překrytí ošetřené plochy make up a jít do zaměstnání. 
JE OŠETŘENÍ BOLESTIVÉ?
Ošetření klient vnímá jako „šlehnutí gumičkou“, u citlivějších jedinců je možné aplikovat znecitlivující mast EMLA.
 
ZA JAK DLOUHO SE MOHU ZAŘADIT DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA?
Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku, použité energii a typu pokožky, je velmi individuální. Standardně se může pacient zařadit do běžného společensko-pracovního života ihned po ošetření, případně druhý den. Pro dosažení dobrého výsledku léčby je nutné opakovat ošetření v rozmezí minimálně 3 – 4 týdnů.
 
JAK SE CHOVAT PO OŠETŘENÍ?
Bezprostředně po ošetření a následné dva dny se zejména vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 40 – 50+. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělí lékař. Velmi efektivní je kombinace metody s Medisol LED.

Odstranění hlubokých vrásek frakčním laserem

Co znamená frakce? Jak probíhá ošetření frakčním laserem? Co lze ošetřit frakčním laserem?
Frakční laser pracuje na principu vystřelování laserových paprsků ve tvaru mřížky do hlubších vrstev kůže. Díky tomu dochází k aktivaci obnovovacích pochodů v kůži a hlavně ke zvýšené tvorbě kolagenu. To umožňuje docílení efektu aniž by bylo nutno brousit hluboké vrstvy kůže, jak tomu bylo u starších typů laserů.
Výhodou tohoto ošetření je, že není nutno laserovým paprskem plošně brousit hluboké vrstvy kůže, dochází k výrazně rychlejšímu hojení a ústupu zarudnutí kůže, a hlavně se podstatně snížilo riziko vzniku pigmentových skvrn po ošetření.
Odstranit lze tímto způsobem nehluboké vrásky obličeje, čela, kolem rtů, krku, dekoltu, lze brousit jizvy, pigmentové skvrny, jizvy po akné atd.
Zákrok se provádíme ambulantně v jednom sezení. 30 –45 minut před zákrokem aplikujeme na ošetřovanou oblast mast s anestetikem (EMLA). Laserové ošetření celého obličeje včetně čela  trvá 45 minut, horního rtu do deseti minut. Na závěr se plochy ošetří speciální mastí, která vám bude doporučena i pro domácí ošetřování. První tři dny se bude kůže hodně loupat a ztmavne. To vše se rychle upraví k normě. Po vyloupání krustiček již můžete používat make up a jít normálně do práce a do společnosti. Počáteční efekt je vidět již po 2 týdnech, celkový efekt nastupuje po cca. 3 měsících, kdy dojde ke zmnožení elastických a kolagenních vláken. Dle potřeby je možno zákrok kdykoliv opakovat s odstupem 4 – 6 týdnů.

Laserová pleťová maska

Laserová čistící, hydratační a regenerační pleťová maska je aplikována na pokožku obličeje, krku, dekoltu, nebo na hřbety rukou, účinky této speciální masky jsou potencovány působením biostimulačního laseru nebo Medisol LED. Vzniká oxid uhličitý, který pročistí vrstvy kůže do hloubky, výrazně regeneruje a stimuluje lidské tkáně.

Laserová maska má také schopnost uvolnit svalové napětí v obličeji a tím napomáhat redukci drobných vrásek. Je jednou z hlavních doplňkových metod při léčbě akné! Je nezbytná po dlouhodobé expozici slunečního záření (před a po letním období).
Pro dobrý efekt doporučujeme absolvovat minimálně 14denní kúru a dále po této kůře masku 1× za 3 – 4 týdny.

Účinky biostimulačního laseru  a Medisol LED:

  • biostimulační
  • regenerace pleti
  • zvýšení metabolismu
  • hojení drobných ran, hojení zánětlivých ložisek (akné)
  • imunomodulační
  • myorelaxační, tedy snížení svalového napětí (stažené svaly jsou příčinnou tvorby vrásek)
  • podporuje novostavbu cév a zvyšuje průtok cév

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.