Botulotoxin a jeho aplikace

Botulotoxin má široké uplatnění v neurologii a rehabilitaci. V posledních letech se ale uplatňuje také v estetické medicíně při prevenci a odstranění mimických vrásek nebo také potlačení nadměrného pocení. V rámci estetické medicíny je to jeden z pilířů také díky finanční nenáročnosti a efektu.
Zbaví vás zamračeného výrazu ve tváři, který způsobují vrásky mezi obočím a u kořene nosu. Vyhladí vějířky vrásek kolem očí, které  vám přidávají léta navíc.Vymizí horizontální vrásky na čele. Při správné a  odborné aplikaci zůstává mimika zcela přirozená.
Roztok botulotoxinu přeruší vzruchy, které se přenáší z nervu na mimický sval. Tím se zabrání jeho intenzivnímu smršťování a při pohybu (například mračení) se nevytvoří vrásky. Mimické vrásky jsou vyhlazené a další se nevytváří ani neprohlubují. Botulotoxinové injekce jsou  skvělým řešením, které není fyzicky ani časově náročné a přináší skutečně mimořádné výsledky.
 
Drobné vpichy zaberou jen několik málo minut a téměř je neucítíte. Účinek nastupuje pozvolna v průběhu následujících  10 dnů a vydrží průměrně 6–7 měsíců. Při opakovaných aplikacích se doba trvání účinku výrazně prodlužuje a podvědomě dochází k vymizení projevů nežádoucího krčení čela, mhouření očí, mračení se, a to i tehdy, když není účinná látka aktivní.

Nejčastěji ošetřovanými partiemi jsou čelo a oblast okolo očí nebo jejich kombinace

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.