Laserové odstranění pigmentových skvrn

Cíleným působením laserového paprsku na pigment dojde k jeho destrukci a tento je následně odplaven drobnými lymfatickými cévami. Výkon je vzhledem k jedinečnému chlazení pokožky jen minimálně bolestivý.

Laserové odstranění rozšířených žilek

Rozšířené žilky, vyskytující se v obličeji, trápí mnoho pacientů. Vznikají na podkladě genetických dispozicí pacienta, vlivem sluníčka, životního prostředí i způsobu života a stravování. Na našem pracovišti si však dokážeme s tímto estetickým problémem dokonale poradit pomocí několika speciálních laserů, vyvinutých právě k odstraňování drobných metličkových žilek. Žilky v kůži zatavíme a tyto se postupně vytrácejí.
Zákrok je minimálně bolestivý a velmi efektivní. Navíc se při této proceduře do kůže nedostává žádná cizorodá látka, která by mohla vytvářet nepříjemná zahnědnutí, ani nadměrné teplo, které by způsobovalo puchýře a ranky.
Ošetření je nutné 2 – 3× opakovat, aby došlo k úplnému vymizení žilek. Zákrok je minimálně bolestivý.

Laserová redukce obličejového a tělového ochlupení

Především ženy se často trápí nežádoucími chloupky, a to zejména v oblasti obličeje, rukou, nohou a také oblasti třísel – tzv. partie “bikiny – line”. Při běžných depilačních procedurách, jako je holení či depilace voskem, však nedochází ke zničení vlasového váčku a tudíž je celý proces odstranění chloupků krátkodobý. Navíc se na kůži často vytváří zánětlivé pupínky, chloupky zarůstají apod. V našem centru však nabízíme zcela moderní způsob, jakým lze chloupky velmi rychle, účinně a dlouhodobě, až trvale redukovat. Pomocí alexandritového laseru GENTLE LASE dokážeme cíleně působit na vlasový váček, který tepelně zničíme, a to bez poškození okolní kůže. Zákrok je velice rychlý a díky jedinečnému chlazení kůže před a po výstřelu laseru je jen minimálně bolestivý.
Vzhledem k vysokým vlnovým délkám pulzu “dosáhne” paprsek dostatečně hluboko, což je důležité zejména v lokalitách s hlubším uložením vlasové cibulky – například třísla, podpaží nebo brada.Také má menší citlivost na povrchní kožní pigment, což je důležité zejména pro klienty se snědším typem pleti nebo s mírně opálenou kůží.
Konečný efekt je dán typem chloupků. Abychom dosáhli požadovaného výsledku, jsou nutná opakovaná sezení – minimálně 5 – 8. Větší počet zákroků je nutný u klientů, kteří si chloupky vytrhávají. Po zákroku se sice může na krátkou dobu objevit lehké začervenání kůže, to ale velmi brzy vymizí.
Nelze odstraňovat chloupky světlé, šedé a limitováno je odstranění rezavých.

Domluvte si svůj termín návštěvy

Zavolejte nám na telefonní číslo +420 515 264 741 nebo +420 603 779 005
a domluvte si osobní schůzku.